“Змініть свій ранок, і ви зміните своє життя”: Те, як ви проводите першу годину дня, є ключем до розвитку вашого потенціалу та реалізації цілей

Уявіть собі, що у вас є одна година щоранку, від якого залежить те, як ви відчуватимете себе весь день. Всього одна година, від якої залежить ваш рівень щастя і ваша продуктивність протягом дня, інформує Ukr.Media.

Хел Елрод — професійний оратор, тренер з саморозвитку та автор низки книг, стверджує, що зміна ранкового розпорядку змінила його життя та заклала міцну основу для його успіху. Фактично він настільки твердо вірить у силу ранкових ритуалів, що присвятив їм книгу, яку назвав «Магія ранку».

Елрод стверджує, що незалежно від того, чого ви вже досягли, правильне використання перших хвилин кожного дня для інвестування у власне життя підніме вас на більш високий рівень. В результаті своїх досліджень та досвіду Елрод створив систему, яку він назвав SAVERS. Це шість щоденних практик, здатних покращити якість вашого життя.

Давайте розглянемо кожну з них, щоб побачити, як вони можуть допомогти вам досягти успіху і втілити у життя свої мрії.

«Прокидатися вранці і починати кожен день із занять, спрямованих насамперед на саморозвиток, дозволяє вам стати тією людиною, якою ви хочете стати, і створити найнезвичайніше життя, яке ви можете собі уявити».

Хел Елрод пропонує виділяти щонайменше 30-60 хвилин на шість практик, кожна з яких розвиває певний аспект життя будь-якої людини: фізичний, інтелектуальний, емоційний та духовний.

S — silence (тиша, мовчання)

Тиша — це перша практика, яка допоможе вам пригальмувати і трохи заспокоїти свій галасливий та перевантажений спосіб життя.

Якщо ви хочете швидко знизити рівень стресу, починайте кожен день із душевним спокоєм, з ясним і свіжим розумом, який дозволить вам зосередитися на найважливішому у житті. Починайте щодня з моменту свідомої тиші.

Немає єдиного правильного способу практикувати тишу. Ось техніки, які можна використовувати: медитація, молитва, споглядання, глибоке дихання. Всі вони розслаблюють ваше тіло та розум.

Тиша — найкращий спосіб знизити рівень стресу та відновитися. Вона допоможе вам досягти ясності думки, яка вам знадобиться, щоб потім зосередитись на своїх цілях.

«У тиші душі легше знайти свій шлях, і щось швидкоплинне, і очевидне, стає кришталево ясним».

A — affirmations (афірмації)

Афірмації — це потужний інструмент, що нагадує вам про безмежний потенціал, який ховається всередині нас.

Афірмації один із найефективніших способів швидко стати тією людиною, якою ви повинні бути, щоб досягти всього того, чого ви хочете. Афірмації дозволяють вам планувати та виробляти відповідне ставлення, яке вам знадобиться, щоб вивести своє життя на новий рівень.

Створюйте свої власні афірмації. Запишіть, чого ви хочете, ким хочете стати і що вам потрібно зробити, щоб змінити своє життя на краще. Коли ви свідомо плануєте та записуєте свої афірмації та повторюєте їх щодня (бажано голосно), вони впливають на вашу підсвідомість.

Постійне повторення афірмацій, у результаті змусить розум їх прийняти, що призведе до зміни вашого способу думок та переконань. При достатній кількості повторень афірмації запишуться у вашій підсвідомості та почнуть виявлятися у реальному світі, спонукаючи вас діяти.

«Повторення тверджень призводить до певного відношення. І коли це ставлення стає глибоким переконанням, щось починає відбуватися».

V — visualizations (візуалізація)

Візуалізація, також відома як творча візуалізація чи уявна репетиція, — це практика створення позитивного впливу на ваш зовнішній світ за допомогою вашої уяви, яка створює картинки бажаної поведінки та ситуацій у вашому житті.

Візуалізація — це можливість пережити те, чого ви плануєте досягти. Цей метод використовують, наприклад, спортсмени, які представляють свій старт та ідеальну трасу перед змаганнями.

Важливо, щоб ви бачили, як ви домагаєтеся того, що ви маєте намір зробити, і відчували це чудове почуття власних досягнень. Чим яскравіше ви зобразите бажану мету і чим сильнішими будуть ваші емоції, тим більше шансів їх досягти.

E — exercise (вправи)

Ранкова зарядка має бути важливою частиною вашого щоденного ритуалу. Ранкову гімнастику неможливо переоцінити. Лише кілька хвилин щоранку нададуть вам значний заряд енергії, покращать ваше здоров'я, підвищить вашу впевненість у собі та емоційний стан, а також підвищать вашу концентрацію.

Ви можете просто прогулятися, піти в тренажерний зал або зробити зарядку вдома. Який вид діяльності обрати — вирішувати вам. Якщо ви хочете бути в хорошій формі, бути здоровим та повним енергії, ви повинні займатися спортом.

"Якщо у вас немає часу займатися спортом, вам, ймовірно, доведеться виділити час на хворобу".

R — read (читання)

Читання — швидкий шлях до позитивних змін. Це максимально прямий спосіб набуття нових знань та стратегій, необхідних для досягнення найвищого рівня у всіх сферах життя.

Важливо вчитися в експертів, тобто у людей, які вже досягли успіху в тому, де ви тільки збираєтеся досягти успіху. Навіщо винаходити колесо? Найшвидший спосіб досягти успіху — наслідувати людей, які вже чогось досягли.

Якщо ви хочете налагодити стосунки, підвищити свою впевненість у собі, покращити свої комунікативні навички, дізнатися, як розбагатіти, або покращити будь-яку сферу свого життя, ви знайдете безліч книг на цю тему.

«Читання для розуму — це те саме, що вправи для тіла і молитва для душі. Ми стаємо тим, про що читаємо».

S — scribing (переписування)

Коли ви викладаєте свої думки на папері, ви можете заглянути в них, що може бути не так просто, якщо вони існують тільки у вашій голові. Запис чогось змушує вас ретельніше обмірковувати те, про що ви пишете, і, таким чином, розуміти це глибше.

Ведення щоденника дозволить вам визначити та систематизувати свої власні думки. Допоможе розвинути власні ідеї, а також захистить вас від їх втрати.

Ви можете написати про свої цілі, мрії, плани, сім'ю, описувати вирішення проблем і про все, що для вас важливо і на чому б ви хотіли зосередитися у своєму житті. Ви також можете використовувати час вранці, щоб писати у блог або навіть писати свою книгу.

«Цікаві ідеї можуть з'явитися раптово. Але немає нічого гіршого, ніж зберігати їх у пам'яті».

Найважливіше в цих практиках, що вони працюють на 100%.

Те, як ви проводите першу годину дня, є ключем до розвитку вашого потенціалу та реалізації цілей, яких ви прагнете.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *