З жовтня цього року в Україні з’явиться ще один авіаперевізник

Про це повідомив генеральний директор Lufthansa Group в Україні, Вірменії, Білорусі, Грузії, Азербайджані і Туркменістані Рене Койнзак, інформує Ukr.Media.

«Брюссельські авіалінії» стануть четвертим перевізником Lufthansa Group в Україні. Перший рейс з Брюсселя буде здійснено 17 жовтня«, – зазначив Койнзак.

Він підкреслив, що прихід авіакомпанії групи Lufthansa в Україні створить додаткове сполучення зі 123 напрямами. Зокрема, дозволить покращити сполучення з європейськими столицями. Крім того, створить можливість для українців скористатися далекомагістральними сполученнями за напрямами Південної та Північної Америки.

«Брюссельські авіалінії» почнуть роботу в Україні з 4 рейсів на тиждень, здійснюючи на першому етапі сполучення між Брюсселем і Києвом.

На сьогодні в Україні працює три авіакомпанії, що входять до складу Lufthansa Group – Lufthansa, Austrian Airlines і SWISS.

Представництво Lufthansa Group в Україні забезпечує понад 90 щотижневих мполучень між європейськими країнами та Україною з чотирьох українських міст – Києва, Львова, Одеси і Дніпра. Зокрема, Lufthansa здійснює 20 щотижневих рейсів з Києва у Франкфурт, 2 щотижневих рейси Київ-Мюнхен і 7 щотижневих рейсів Львів-Мюнхен.

Austrian Airlines забезпечує щоденне сполучення між Днипром і Віднем, до 11 рейсів на тиждень Львів-Відень, 13 щотижневих рейсів між Києвом і Віднем, а також 11 щотижневих рейсів між Одесою і Віднем.

SWISS пропонує 4 рейси на тиждень з Києва в Цюріх.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *