Укртелеком продадуть новому власнику через борги

Арештовані виконавчою службою 93% акцій «Укртелекому» повинні бути продані для погашення 1,8 млрд грн боргу власника компанії — ТОВ «ЕСУ» — перед АТ «Ощадбанк», інформує Ukr.Media.

Про це стало відомо з даних державного банку.

Як наголошується в повідомленні, виконавча служба наклала арешт на майже 93% акцій «Укртелекому» за борги ТОВ «ЕСУ» (власник пакета акцій «Укртелекому») перед Ощадбанком після двох років судових спорів.

За даними Ощадбанку, ТОВ «ЕСУ» не здійснило погашення облігацій та не сплатило нарахований купонний дохід.

Державний «Ощадбанк» виграв в «Укртелекома» спір щодо договору купівлі-продажу облігацій на 1,5 млрд грн. Верховний суд ухвалив нове рішення, яким повністю відмовив «Укртелекому» у задоволенні його позовних вимог до Ощадбанку про розірвання договору купівлі-продажу облігацій.

За даними Ощадбанку, 15.09.2015 між «Укртелекомом» та Ощадбанком був укладений договір, згідно з яким банк зобов'язався передати у власність «Укртелекому», а останній зобов'язався не пізніше 15.03.2017 прийняти та оплатити облігації ТОВ «ЕСУ» (власник контрольного пакета акцій «Укртелекому») серії С за ціною 1 млрд грн плюс накопичений купонний дохід по облігаціях. У серпні 2017 року «Укртелеком» подав до Господарського суду Києва позовну заяву про розірвання договору та визнання зобов'язань за договором припиненими.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *