Висока дівчина ще з дитинства комплексувала через свій надто високий зріст, але саме довгі ноги привели її до успішної кар’єри моделі

Висока дівчина з Канади з дитинства комплексувала через свій зріст і переживала, що зростає вищою за своїх однокласниць, але вже у 16 років стало зрозуміло, що сантиметри — це не мінус, а перевага. На таких довгих ногах було легко збігти кар'єрними сходами моделі, а ще й знайти собі чоловіка, інформує Ukr.Media.

Емеральда Ван Ланген з Торонто ще у школі почала звертати увагу, що відрізняється від ровесниць. Неозброєним поглядом було помітно, що вона значно вища за дівчаток свого віку, але це відкриття не принесло бідоласі радощів.

Дивлячись на однокласниць, Емеральда відчувала свою унікальність, і вона розвивала у ній комплекси. У міру того, як школярі стали дражнити її, занепокоєння дівчинки продовжувало зростати.

У дев'ятому класі, після того як однокласники Емеральди пожартували, що вона буде відмінним баскетболістом, дівчинка попрощалася з підборами, але все одно була вищою за своїх друзів.

"Мені було трохи ніяково у школі. На фотографіях помітно, що багато де я сиджу, а на інших знімках стою, трохи нахилившись. Мені було так зручніше," — зізналася Ван Ланген.

Дівчинка сподівалася, що її зріст буде таким самим, як у сестри — близько 150 сантиметрів, але у старшій школі зрозуміла, що мріям не судилося здійснитися. Втім, замість того щоб культивувати комплекси, Емеральда стала вчитися жити зі своєю особливістю, і їй це — не без труднощів — вдалося.

Щойно Емеральда почала фріланс-роботу у якості моделі, все змінилося. Фотографії дівчини і її зріст привернули увагу місцевих компаній, агенти яких почали співпрацювати з Ван Ланген.

"Я почала займатися моделінгом, коли мені було 16 років. Я навчилася добре триматися і бути більш елегантною, але труднощі все одно були. Мої стегна і ступні більші, ніж у середньостатистичних дівчат."

До цього часу зріст Емеральди вже досяг 193 сантиметрів, але тепер її це не бентежило. Щоб розкріпачитися, дівчина почала займатися танцями на пілоні, а пізніше зрозуміла, що чоловікам подобається її зріст.

"Я постійно отримувала в особистих повідомленнях компліменти від чоловіків, але вони всі були нижчі за мене, і це бентежило. Мені здавалося, їм буде ніяково, а тоді я розслабилася і почала ходити на побачення."

На одній з таких зустрічей Емеральда зустріла хлопця зі зростом у 160 сантиметрів, який зробив їй пропозицію і пізніше став її чоловіком.

"Ми разом вже 11 років, і я вважаю, що нам обом дуже пощастило. Він допоміг мені повністю прийняти себе, і тепер я почуваюся абсолютно щасливою."

Правда, іноді дівчина все ж таки отримує нагадування з минулого життя, коли незнайомці надсилають їй у соцмережах особисті повідомлення з дивним змістом, але Емеральда просто їх ігнорує.

Єдина реальна проблема, з якою досі доводиться зіштовхуватися моделі, це складнощі під час пошуку квартири, адже щоб знайти такі високі стелі, потрібно постаратися.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *