В Україні знову зросла заборгованість по зарплаті

Станом на 1 вересня 2019 року заборгованість економічно активних українських підприємств перед працівниками із заробітної плати досягла 1,66 млрд грн. Це на 4,1% більше, ніж місяцем раніше. І на 13,9% вище показників початку року. Такі дані наводить Державна служба статистики в щомісячному звіті, інформує Ukr.Media.

За оцінками відомства, найбільші борги перед персоналом накопичили промислові підприємства. Їх борг сягнув 1,33 млрд грн, збільшившись з початку року на 14,3%. Майже на 40% зросли борги перед працівниками в аграріїв (до 17,5 млн грн).

Але справжніми рекордсменами за темпами приросту боргів виявилися фінансові установи та страхові компанії. В абсолютному вираженні їх заборгованість незначна — всього 181 тис. грн. Однак це на 464,1% більше, ніж всього місяцем раніше.

Є, правда, серед українських підприємців і чимало галузей, де борги скорочувалися. Приміром, у будівництві вони скоротилися до 47,6 млн грн. (91,5% від показників на 1 січня). А готельєри та ресторатори й зовсім практично обнулили заборгованість: у вересні вони не виплатили працівникам всього 45 тис. грн. Це всього 9,6% від боргів на початок року.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *