Серіали про гроші і бізнес, які можуть змінити ваше мислення

Шанувальникам фільмів "Вовк в Уолл-стріт", "соціальна мережа" і "бойлерна" варто подивитися ці серіали про бізнес і світ великих грошей, інформує Ukr.Media.

"Мільярди"

Серіал показує боротьбу влади проти багатства. Боббі Аксельрод виріс у бідній родині і всього в житті домігся сам. Хоча не останню роль зіграла його вірна супутниця — дружина. Ідилію успішного життя і кар'єри амбітного фінансиста прагне зруйнувати правдоруб — прокурор Чак Родс. Тільки є одне, але: в компанії Аксельрода працює дружина Родса. Разом з противником прокурор може потопити і свою дружину. У серіалі дуже добре показано, на що йдуть головні герої, щоб зберегти баланс між роботою і родиною.

"Чорний понеділок"

Уолл-стріт розливу 80-х. Сором'язливий новачок в біржовій справі Блер Пфафф прагне влаштуватися на роботу брокером. Завдяки щасливому випадку його беруть в амбітну контору зі скандальною репутацією. Керує нею темношкірий Моріс Монро, який задумує використовувати Блера у своїх іграх. Події починають розвиватися з шаленою швидкістю і призводять до несподіваних наслідків.

"Спадкоємець"

Серіал розповідає про сім'ю впливових медіамагнатів. На відміну від "мільярдів", де герої балансують між великими грошима і головними цінностями життя, родина Роїв представлена карикатурно. Владний батько Логан Рой, який побудував імперію, старіє і опиняється на межі смерті. Спадкоємцем може виявитися хто завгодно з трьох дітей. Здається, ніхто з них не здатний очолити медіахолдинг. І тут починається боротьба за владу і увагу батька. Діти не зупиняються ні перед чим: йдуть на зради і плетуть інтриги.

"Стартап"

Молодий банкір-новачок, який отримав у спадок від батька "брудні долари". Талановита програмістка, що розробляє проєкт криптовалюта і потребує фінансування. І Гаїтянський гангстер, що промишляє нелегальною торгівлею і війною з бандами. Що буде, якщо три людини з абсолютно різних світів почнуть свій бізнес? Звичайно, на їхньому шляху з'являться агенти ФБР і багато поганих хлопців.

"Кремнієва долина"

Серіал розповідає про молодих програмістів і стартаперів. Вони талановиті настільки, наскільки і безладні. Відмінна історія про те, як зібраний на коліні бізнес змінює IT-індустрію. У серіалі крок за кроком показують весь процес, як ідея плавно перетікає в презентацію, а далі розкручується і підкорює світ.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *