Речі які не можна зберігати в гаманці

Портмоне має дуже дивну властивість: начебто кладеш туди тільки гроші, а потім якось так виходить, що в ньому вже склад різної всячини — від зубочисток до фото першої вчительки. Винен, звичайно, той, хто створив всі ці гаманці такими зручними, інформує Ukr.Media.

Але не кожну річ варто поспішно пхати в свій гаманець. Деякі з них тримати там не можна, тому що це загрожує різними проблемами.

Відразу всі картки

Ох вже ці відділення у гаманця! У них так хочеться засунути відразу всі свої банківські картки. А ще знижкові, подарункові та пропуск з роботи.

Чи не наймудріше рішення. По-перше, якщо з гаманцем щось трапиться, то втратите відразу всі свої накопичення, знижки та подарунки. Та ще й на роботу не пустять! По-друге, так можна розтягнути шкіру і зіпсувати гаманець.

Та й взагалі 2021 рік на дворі! Давно пора зберігати карти віртуально в смартфоні. Головне, не класти їх в гаманець…

Чеки та квитанції

Хоч їх і дають разом з грошима, але не варто необачно запихати метрові чеки в портмоне, тому що через них з'являється безлад. А ще тому, що в чеках міститься дуже отруйна і токсична речовина — бісфенол. А вона негативно впливає на мозок і репродуктивну систему. А ще може викликати онкологічні захворювання.

Хоча зберігати чеки — звичка хороша, адже ніколи не знаєш, коли він може стати в нагоді.

Записки з пін-кодами і паролями

Ми впевнені, що ви цього не робите, але все ж зобов'язані попередити. Якщо який-небудь перехожий знайде не тільки карти, але і папірець з якимись чотирма цифрами, то буде подвійно щасливий. А людина, що втратила їх, вдвічі швидше попрощається зі своїми заощадженнями.

Запасні ключі

Не варто зберігати запасні ключі в гаманці, якщо не хочете організувати для злодюжок найкращий день на світі. Посудіть самі: гроші, карти, паролі до них та ще й ключі від квартири! Краще цього буде тільки прикріпити до ключа брелок з адресою.

Документ

Документи краще тримати вдома в вогнетривкому сейфі або, в крайньому разі, у верхньому ящику робочого столу (знову ж вдома).

У гаманці вони в кращому випадку помнуться, і їх доведеться міняти завчасно, а це те ще задоволення, або випадуть.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *