Приховані ознаки жадібної людини

Розумієте, Абраме, якщо вам налили чай догори — то це не від щедрості. Це, щоб ви не змогли покласти туди цукор, інформує Ukr.Media.

Перша ознака

Не поспішайте робити висновки про чоловіка, який прийшов на побачення з букетом квітів і заплатив за вашу вечерю. Цілком можливо, що він фінансово щедрий, але все ж таки жадібний. Як це можливо?

Через деякий час він почне дорікати вам, що ви приділяєте йому занадто мало уваги, у вас ніколи немає часу для нього, або ви приховуєте від нього багато інформації. А він хоче знати все! Якщо цей чоловік буде вас підганяти, знайте, що перед вами на 100% жадібна людина.

Друга ознака

Заходячи до магазину, він буде готовий купити все. Але це ж не жадібність, а марнотратство? Насправді, марнотратство є зворотним боком жадібності. Людина прагне "купити" якомога більше позитивних емоцій. Вона шукає їх через шопінг, подорожі, відвідування ресторанів. Їй не вистачає емоцій, вона йде туди, де можна їх знайти, формуючи гіперкомпенсацію.

Буває так: жінка відчуває, що її чоловік її не любить. Вона бере гроші, іде в магазин і безконтрольно витрачає їх, щоб заглушити душевний біль.

Третя ознака

Жадібна людина обов'язково згадує той факт, що батьки могли дати їй більше, але не дали. Та й у дорослому віці вона постійно скаржиться на те, що люди навколо не діляться, не готові вкладатися в спільні проєкти. Їй завжди чогось не вистачає.

Вона завжди незадоволена тим, як живе і яку посаду обіймає. Їй завжди не вистачає задоволення від життя. Вважає, що в інших справи йдуть краще, і заздрить їм.

Четверта ознака

Колекціонування як форма жадібності. Людина задає собі питання: що я повинна мати, щоб жити на рівних з іншими в цьому світі? Що мені потрібно накопичити, аби почуватися щасливою?

Накопичення — це спосіб взаємодії зі світом, але не через людей, а через речі. Речі не зраджують, не відходять, не обманюють.

Хтось збирає дипломи про освіту, хтось — нерухомість, хтось — розбиті серця та любовні листи. Жадібність може бути до визнання (прагнення до більшої кількості підписників та лайків), до уваги оточення. Є жадібність до досягнень, до інтелекту: людина буде постійно доводити, що вона розумніша за інших.

П'ята ознака

Постійне переїдання. Бажання купити у магазині більше продуктів, ніж потрібно. І запхати в себе більше, ніж організм може перетравити. Якщо за ту саму ціну в кав'ярні запропонують купити 500 мл кави, замість 200, вибере 500. Навіть якщо не в змозі випити таку кількість.

Шоста ознака

Жадібність до добрих слів про себе. Людина постійно себе критикує: "не впораюся", "погано себе почуваю", "наробила дурниць". У такому стані вона не любить себе і ставить за мету стати кращою або повернутися до своєї юності (втратити 20 кг). А потрібно лише похвалити себе і прийняти себе такою, яка є.

Чому не можна скупитися на добрі слова до себе? Тому, що нас завжди оточують ті, хто готовий брати, але не готовий давати: вчителі зі злою критикою, батьки з їхніми страхами за нас, партнери з нарцисизмом. В результаті — величезний дефіцит добрих емоцій.

Сьома ознака

Чужим користується легко, а своє береже. У гостях їсть багато, із задоволенням користується принтером колеги, експлуатує речі сусіда.

Восьма ознака

Інформаційна булімія. Нав'язливе бажання споживати новини або слухати 150 лекцій від психологів з їхніми 150 концепціями життя. В результаті з'являється не ерудиція, а втома від неперетравленого потоку інформації.

Висновок

Прочитавши ці пункти, ви, швидше за все, прийдете до висновку, що всі люди в тій чи іншій мірі жадібні. І ви матимете рацію.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *