Підвищте мені зарплату: правила розмови з начальником

Якщо співробітник вважає, що настав час обговорити з начальством надбавку до заробітної плати, йому слід продумати розмову заздалегідь. Важливо упевнитися, що аргументи на користь підвищення зарплати мають під собою міцне підґрунтя. Такою порадою поділилися психологи, інформує Ukr.Media.

За їх словами, власні досягнення важливо оцінювати максимально тверезо, і не намагатися приписати собі неіснуючих регалій.

По-перше, необхідно зорієнтуватися в рівні своїх компетенцій і вартості себе як фахівця на ринку праці. Помилка, якої припускається багато хто, — це зазнайство і переоцінка свого професіоналізму. У цьому разі прохання про підвищення зарплати перетворюється на вимогу і шантаж, пояснили фахівці.

Важливо вміти обґрунтовувати свою цінність для роботодавця. Якщо начальство бачить, що ваша робота приносить плоди, то отримати заслужену винагороду у вигляді надбавки до зарплати стане істотно простіше.

Психологи також рекомендують, що краще не чекати періоду, коли компанія сформує черговий річний бюджет, а обговорити підвищення заздалегідь.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *