ПАТ “Укрзалізниця” надала інформацію про вік своїх вантажних і пасажирських локомотивів

У ПАТ "Укрзалізниця" надали журналістам інформацію про вік своїх вантажних і пасажирських локомотивів. Посилаючись на інформацію компанії, середній вік вантажних електровозів становить 40 років, з них вік до 8 років має всього 31 електровоз, більше 30 років – 857, інформує Ukr.Media.

Вантажні тепловози трохи "молодші" – їх середній вік становить 31 рік, при цьому в УЗ немає жодної машини, яка була б вироблена за останні 8 років. 297 вантажних тепловозів компанії – старші 30 років.

Що стосується пасажирського складу, то середній вік електровозів тут також досягає 40 років. Серед них немає ні одного нового локомотива, тобто до 8 років. Вік 331 машини перевищує 30 років. Середній вік пасажирських тепловозів складає 28 років, локомотиви до 8 років також відсутні. Позначку в 30 років подолали 4 тепловоза.

Відзначається, що близько 100 локомотивів будуть списані в 2019 році. Раніше повідомлялося, що Європейський інвестиційний банк надасть "Укрзалізниці" та "Укравтодору" 50 мільйонів євро кредиту.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *