Ось ця якість відрізняє високооплачуваних людей від тих хто заробляє мало

Гідна оплата праці надзвичайно важлива. Вона дозволяє людині працювати в повну силу і не відволікатися на пошуку джерел додаткового доходу. Зрозуміло, немає жодної людини, яка не хотіла б влаштуватися на високооплачувану посаду або ж отримувати за свою роботу стільки грошей, щоб можна було жити, ні в чому собі не відмовляючи, інформує Ukr.Media.

Однак далеко не всі замислюються над тим, якими якостями повинні володіти високооплачувані працівники. Цим питанням задалися і європейські вчені. Вони провели відповідне дослідження і з'ясували, якими якостями володіють люди, чия праця оплачується досить високо.

Вивченням питання про те, яка якість має бути у людини, яка бажає отримувати за свою працю більше за інших, займалися фахівці з Боннського і Кельнського університетів.

В цілому в дослідженні взяли участь 80 000 осіб з 76 країн. Фахівці проаналізували дані про їхні доходи, провели опитування та проаналізували отриману інформацію.

Фахівці відзначили, що ті працівники, які мали терпіння і приділяли більше часу освіті, а також підвищенню кваліфікації, отримували за свою працю більше грошей, ніж інші.

Відповідно до думки вчених, саме наявністю терпіння і освіченістю можна пояснити 40 відсотків відмінностей в доходах на душу населення. Фахівці вважають, що терплячі люди не тільки приділяють більше часу підвищенню кваліфікації, але і вміють економити зароблені гроші.

Існує чимало прислів'їв і приказок про користь терпіння і отримання знань. Вчені довели їх справедливість, провівши дослідження. У Канаді, США, Австралії та Швеції відмінність в доходах терплячих людей і тих, хто цією якістю не володіє, особливо виражено.

Відповідно до думки вчених, терпіння — це якість, яка є великою перевагою вже з самого раннього віку. Навчання, засвоєння азів професії, постійне вдосконалення і отримання нових знань — все це вимагає великої наполегливості і часу. Люди, які не володіють терпінням, просто не здатні на це. Вони обмежуються базовими знаннями і уявленнями про предмет своєї діяльності, якими можна оволодіти швидко. В результаті їх кваліфікація виявляється нижче, ніж у тих, хто присвячує більше часу своїй освіті. Тому їх праця оплачується нижче.

Також терпіння допомагає економити гроші, домагатися поставлених цілей, просуватися вгору по службових сходах, домагатися успіху в професії.

Дослідники повністю спростували поширений міф про те, що нетерпіння призводить до успіху. Відповідно до думки фахівців з Кельна і Бонна, терпляча поведінка є одним з основоположних факторів високої продуктивності праці. Тому дану якість слід заохочувати при вихованні дітей. Причини, за якими одні люди терплячі, а інші ні, вченим поки ще тільки належить з'ясувати.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *