Ось чому до колег по роботі необхідно висловлювати подяку

Висловлення подяки стосовно колег по роботі покращує реакцію на стрес в серці. До такого висновку дійшли дослідники з Університету Каліфорнії в Сан-Дієго, інформує Ukr.Media.

Працюючі в одній команді колеги, які дякували один одному ще до виконання високостресового завдання, згодом демонстрували більш хороші показники пов'язаного з роботою серця в стресі, в порівнянні з іншою групою, яка не висловлювала взаємної подяки. Такі результати одного експериментального дослідження. Вони досить переконливо показують, як важливо розвивати почуття взаємної подяки в різного роду організаціях і компаніях, співробітники яких разом вирішують ті чи інші завдання, що часом викликають сильний стрес.

Автори дослідження провели свою роботу ще й з тієї причини, що дана тема практично не викликала інтересу інших вчених. І силу цієї взаємної вдячності, а також її вплив на робочі відносини в різного роду колективах не вивчали. У нинішніх експериментах взяли участь 200 студентів університету, які жили разом зі своїми колегами для імітації відносин між учасниками великого колективу. Вони проводили багато часу разом, але не зближувалися в особистому плані, як це відбувається серед колег по роботі.

Кожній парі згодом давали практично нездійсненне завдання, де потрібно було, наприклад, за 6 хвилин розробити дизайн велосипеда, а ще за 6 хвилин переконати в життєздатності своєї ідеї цілу панель експертів. Природно, що ці завдання народжували сильний стрес.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *