Найкоротший шлях до фінансового успіху, яким ніколи не поділяться багаті люди

Багаті і успішні люди знають, як досягти того, що вам потрібно, і стати шанованими і заможними. Вони не хочуть говорити про те, як досягати успіху, тому що усвідомили це шляхом проб і помилок, інформує Ukr.Media.

Існує величезна кількість фінансових порад, які варто слухати, але чинити навпаки. Те ж саме може стосуватися і успіху в бізнесі, в роботі і творчості. Світ загруз в непотрібних порадах, тому прийшов час вислухати рекомендації, які допоможуть вам змінити своє життя на краще раз і назавжди.

Правильне позиціонування

Більшість людей, які тим чи іншим чином досягли успіху в житті, правильно позиціонували себе. Вони хотіли зруйнувати стереотипи, довести всьому світу щось важливе, зняти обмеження. Ними керувала неймовірна ідея.

Коли справа стосується досягнення успіху, то величезне значення відіграє ваша кінцева мета. Ви повинні знати, чого ви хочете, причому в найдрібніших деталях. Ви хочете пробігти марафон, або навчитися грати на гітарі в якомусь незвичайному і невідомому нікому стилі, або заробити перший мільйон до свого вісімнадцятиріччя. Різниці немає ніякої, яка ваша задача. Головне, щоб вона була чесною, сміливою і гідною того, щоб ви прокидалися кожен божий день з посмішкою на обличчі.

Справа не тільки в постановці чіткого завдання, не в початковому капіталі, наявності або відсутності навичок. Багато людей кажуть, що дуже важливою деталлю є те, ким ви родилися. Вони говорять про важливість генетики, але і про те, що характер можна і потрібно виробляти.

Віра в себе

Мало лише однієї яскравої ідеї, адже важливо вірити в себе, тому що ніхто цього за вас не зробить. Навколишні люди називали більшість багатих і найуспішніших людей світу божевільними, тому що вони робили те, на що інші зважитися просто не могли, живучи всередині своєї зони комфорту.

Бізнес змушує працювати не капітал. Бізнес або якась справа (канал на «Youtube», творчість, спорт) вимагають не грошей, а людину. Тільки людина може змусити цей поїзд з ідей рухатися до кінцевої точки. Гроші другорядні і можуть прискорити процес, але це не панацея від проблем.

Багато хто може сказати, що Білл Гейтс не заснував би "Microsoft" один, що Стів Джобс почав свою справу в гаражі не один, а з друзями. Ви опинитеся праві, але початкова ідея народжується завжди в голові однієї людини. У вашій голові.

Цій людині, тобто вам, необхідно мати таку сильну мотивацію, щоб ніхто і ніщо не зупинило вас на шляху до успіху. Якщо одного з описаних вище компонентів успіху немає, то слід очікувати, що все піде під укіс. Це називається "законом Мерфі". Якщо щось може статися, то це станеться в будь-якому випадку. Але ваша доля — це ще й ви самі. Це те, що ви робите.

Важливо жити в реальному світі і розуміти реальні проблеми, не слухаючи всюдисущих психологічних тренерів, які просто стрясають повітря вигуками про те, що у вас все вийде, якщо зробити перше, друге, третє, десяте. Тільки ваша пристрасть і бажання, божевільна тяга довести всім, що ви праві, допоможе досягти успіху.

Про більшість успішних людей кажуть, що ці люди "з привітом". Але це не вони сміливці, а навколишні занадто банальні і загнані в кут правилами. Спробуйте просто взяти і приміряти на себе їх формулу особистості — "я одержимий ідеєю, я руйнівник табу, я готовий йти далі всіх у своїх спробах досягти цілей".

Багаті люди точно не розкажуть вам про те, що вони так думають, тому що пройшовши важкий шлях від початку до тріумфу, їм довелося пережити безліч проблем. Вони розуміють, що з цими негараздами впоратися під силу далеко не кожному, що вони унікальні і незвичайні. Їм просто не хочеться ділитися своїми секретами, які коштували їм часу, нервів і сил. І їх можна зрозуміти.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *