Як зрозуміти, що час звільнятися і шукати нову роботу: HR-фахівці назвали три ознаки

Внутрішні конфлікти в компанії та відсутність перспектив кар'єрного зростання є серйозним приводом для пошуку нової роботи, розповіли HR-фахівці, інформує Ukr.Media.

За їх словами, іноді кілька власників компанії починають конфліктувати між собою, що створює напружену атмосферу в організації.

Буває, що два-три власники починають ділити бізнес. Це, зокрема, позначається на співробітниках. Йдеться не тільки про погіршення їхнього морального, а й фінансового стану. У цьому разі йдіть із компанії, шукайте нову роботу. Тому що розбірки всередині можуть затягнутися. І ви будете в цій грі розмінною монетою, попередили експерти.

Якщо ви добре справляєтеся з обов'язками й точно хочете підвищення, кар'єрного або грошового зростання, але у вашій компанії такого не передбачено з різних причин, краще почати підшукувати іншу роботу.

Ще одним приводом для зміни роботи може стати втрата інтересу до своєї сфери діяльності.

Є рутина, буденність. Коли людина перестає рости, вона вже сама для себе не становить інтересу, і для ринку зокрема. І найімовірніше, це падіння вниз. Вартість такого працівника не буде збільшуватися, а тільки зменшуватися. Тому важливо стежити за своїм станом. Необов'язково йти з компанії. Можна, наприклад, змінити відділ або напрямок. Добре подумайте, чого саме ви хочете, підсумували експерти.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *