Як правильно скласти резюме, щоб однозначно отримати роботу

В сучасному світі для того, щоб отримати бажану роботу, необхідно бути не лише першокласним фахівцем, але і вміти правильно себе подати, інформує Ukr.Media.

Перше враження про потенційного працівника створюється за допомогою правильно складеного резюме.

Які секрети треба знати:

Підбір фото

Зовнішній вигляд завжди грає важливу роль, тому потрібно підбирати якісне фото, яке зможе піднести вас в якості відповідного спеціаліста.

Краще за все підібрати знімок, де ви позуєте в одязі ділового стилю.

Стислість

Саме вмілий виклад фактів покаже, що ви вмієте правильно розставляти пріоритети. Не варто переписувати свою автобіографію — розкажіть лише про найважливіше.

Сильні сторони

Не пишіть стандартні фрази про комунікабельність та стресостійкість. Найкраще вказати ті якості, якими ви володієте насправді.

Кваліфікація

Ви будете вигідно відрізнятися від інших претендентів у тому випадку, якщо ви постійно займаєтеся саморозвитком в рамках своєї професії — проходите навчання і курси. Однозначним плюсом стане вивчення суміжних спеціальностей або актуальних іноземних мов.

Рекомендації

Розлучатися з попереднім роботодавцем потрібно правильно: заручіться підтримкою безпосереднього начальства і керівництва, оскільки хороші рекомендації зіграють вам на руку.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *