Головний дизайнер Apple, пропрацювавши майже 30 років, покидає компанію

Компанія Apple зробила вельми несподіване і важливе оголошення, повідомивши про відхід одного з ключових топменеджерів, інформує Ukr.Media.

Головний дизайнер Apple Джоні Айв — людина, яка зробила програмне забезпечення і пристрої компанії такими, якими ми їх знаємо сьогодні, а точніше сказати — дізнаємося, залишить компанію до кінця року.

Джоні Айв пропрацював в Apple без малого 30 років — він приєднався до команди дизайнерів Apple в 1992 році, а через п'ять років зайняв посаду віцепрезидента промислового дизайну.

У 2015 році Джоні Айв перейшов на нову посаду директора по дизайну (Chief Design Officer), звільнившись від рутинних обов'язків, щоб присвячувати більше часу безпосередньо роботі над дизайном продуктів компанії.

Тоді ж йому в допомогу призначили двох заступників — Річард Ховарт і Алан Дай зайняли посади віцепрезидента промислового дизайну і віцепрезидента з користувальницьких інтерфейсів відповідно.

Пізніше Ховарта змінив Еванс Хенкі. Саме Еванс Хенкі і Алан Дай очолять команду дизайнерів Apple після відхіду Айва. Вони будуть підкорятися операційному директору компанії Джеффу Вільямсу, тоді як Айв звітував безпосередньо перед главою компанії Тімом Куком.

Відповідаючи на головне питання, Джоні Айв йде з Apple, щоб зайнятися власною студією дизайну. Вона буде називатися LoveFrom, її відкриття планується в наступному році.

Партнером Айва став його старий друг і дизайнер Марк Ньюсон. Apple стане одним з основних клієнтів LoveFrom, але поки подробиці про співпрацю не розголошуються.

Під керівництвом Джонні Айва був розроблений дизайн першого iMac, а також дизайн iPod, iPhone і Macbook. Його голосом озвучені більшість роликів з анонсами нових продуктів Apple.

Також Айв працював над Apple Watch і новим кампусом в Apple Park, який відкрили у 2019 році.

«Після майже 30 років роботи і незліченних проєктів я понад усе пишаюся тією роботою, яку ми виконали, щоб створити процеси, культуру і команду дизайнерів Apple, яким немає рівних. Apple зараз яскравіші, сильніші і талановитіші, ніж будь-коли в історії», заявив Джоні Айв.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *