Де тримати гроші вдома — схованки, які грабіжники не зможуть розгадати

Насправді існує сотня варіантів, куди можна вдома заховати гроші. Деякі з них надійні, деякі, навпаки, відомі будь-якому грабіжникові. Ми не будемо перераховувати всі і не стверджуємо, що зберігання грошей саме в ці способи забезпечить їхню недоторканість. Вирішувати, звичайно, вам. Ми лише пропонуємо цікаві ідеї, інформує Ukr.Media.

В акваріумі для риб

Гроші можна покласти у скляну банку і заховати «скарб» на затонулому кораблі, в підводному замку або під декоративним каменем. Можна навіть покласти гроші в акваріумний фільтр, якщо помістяться.

У морозильній камері

Професійні злодії знають про те, що багато людей зберігають гроші та інші цінності в морозилках. Ви могли і самі неодноразово бачити подібний спосіб зберігання в багатьох фільмах. Однак він досить хитрий: можна покласти гроші в герметичний пакет, розмістити його між двома лотками з замороженими овочами або будь-якими іншими продуктами і обмотати їх між собою прозорою харчовою плівкою. Потім на плівку потрібно нанести маркером написи з назвою продуктів, щоб відвернути увагу від того, що знаходиться всередині. Часу на те, щоб прочитати написи та ще й розмотати плівку, піде багато, тому є ймовірність, що зловмисники не захочуть витрачати дорогоцінні хвилини.

У ліхтарику

Існують спеціальні ліхтарики з тайниками, які не лише виглядають, як ліхтарі, а й функціонують. Можна прибрати з цього ліхтарика батарейки і скласти гроші в утворене відділення у вигляді трубочки.

Найбанальнішим місцем, де зберігаються гроші, вважаються ящики і тумбочки, які знаходяться поруч з ліжком в спальні господарів будинку.

У дитячій іграшці

Ховати гроші в ляльку або плюшевого ведмедика є сенс, якщо у квартирі є маленькі діти, і іграшок багато. Самотня лялька відразу викличе підозру, і її перевірять. А ось якщо іграшок повно, то всіх пупсиків, зайчиків або ведмедиків не перевірити, так що майте на увазі ляльку або машинку-тайник, але так, щоб діти до неї не дісталися.

Поясніть малюкам, що ця іграшка — батькова або мамина, і з нею гратися не можна. Є ще один варіант — вшити гроші в м'яку іграшку, що говорить. Якщо злодії почнуть промацувати її, то вона почне щось говорити чи плакати, і гроші можуть сприйняти за вбудований механізм.

Злодіям добре відомі такі місця-схованки, як бачок унітазу, вентиляційні вікна і горщики з рослинами.

У собачій будці

Надійний варіант, щоб заховати велику суму грошей — зарити їх на садовій ділянці під собачою дерев'яною будкою. Цілодобова охорона буде забезпечена. Тільки перевірте, щоб гроші були герметично і надійно упаковані.

У старому спортивному взутті

У брудне, пошарпане і поношене взуття можна теж заховати заначку. Мало кому захочеться перебирати всі пари, тим більше якщо взуття у вас багато.

Під підставкою світильника

Якщо сума невелика, її можна приклеїти скотчем до основи лампи. Чи здогадається зловмисник перевернути світильники догори дном, невідомо, але спробувати варто.

Сейфи вважають ненадійним способом зберігання грошей. Грабіжник насамперед зверне увагу на сейф, і якщо він — професіонал, то знайде спосіб його відкрити. Ну а невеликі сейфи можна елементарно винести з квартири.

В упаковці з прокладками

Якщо злодієм буде чоловік, він, швидше за все, не буде доторкатися до упаковки з прокладками. У більшості чоловіків існує дивна фобія: вони бояться жіночих тампонів і прокладок, та в буквальному сенсі від них відскакують, як від вогню. Сховати гроші саме в них — непоганий варіант.

У клубку вовни або в нитках

Ще один гарний спосіб заховати гроші — засунути їх у нитки або вовняний клубок. Потрібно скрутити купюри, а зверху замотати їх вовняними нитками у вигляді круглого мотка. Зберігати слід з приладдям для крою та шиття.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *