Де не можна зберігати гроші, згідно з прикметами

Розповідаємо, як це робити, якщо ви не довіряєте свої накопичення державним і комерційним кредитним організаціям, інформує Ukr.Media.

Гроші — це практично жива матерія, у них сильна енергія, але не варто забувати про те, що неправильне зберігання і поводження з ними може привести до закриття грошового потоку.

Крім того, гроші — це тонка матерія, тому, якщо ви зберігаєте їх вдома, то слід дуже ретельно підходити до цього питання. Далі ми розповімо, де точно не потрібно ховати гроші.

Ніяких трилітрових банок

Багато з вас зберігають гроші в скляних банках. Цього робити у жодному разі не можна. У першу чергу, тому що гроші в таких банках лежать в пом'ятому стані і починають накопичувати негативну енергію. Вони, можна сказати, не дихають. Коли ви витягнете їх звідти, вони не матимуть сили. Нові потоки грошей завдяки цим купюрам до вас не прийдуть.

Біля дверей

Гроші не можна зберігати біля дверей, тобто на виході з дому або в ящиках, близько розташованих до виходу. При такому поводженні вони будуть випаровуватися з вашої родини і нести негатив через те, що їм буде вельми некомфортно.

Під матрацом

Не зберігайте гроші під спальними матрацами або поруч з ліжком. У таких місцях ви відпочиваєте, і гроші, як і ви, будуть робити те ж саме. Вони перестануть працювати на вас і змусити їх ворушитися буде дуже складно.

Ніяких драм

Багато хто часто ховає свої накопичення в книгах. Тут потрібно враховувати, якого змісту книга. Якщо вона драматична, то на жаль, гроші там не приживуться. А ось позитивна і добра книга збільшить достаток у вашій родині, і гроші, які будуть в ній лежати, допоможуть вам подвоїти капітал.

У тісноті

Гроші не можна тримати скрученими і затиснутими гумкою. Їм стає тісно, і вони замість позитивного посилу починають закидати господаря негативом. Іншими словами, гроші влаштовують страйк і відвертаються від вас.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *