Безхатня мати-одиначка ризикнула і самотужки розвинула свій бізнес з нуля

Бізнес можна почати у будь-якому віці та з будь-якими стартовими позиціями. Звичайно, наявність грошей вже завчасно спрощує підсумкове завдання. Проте багато людей, що залишилися без засобів до існування, мають неймовірну мотивацію. Вони готові працювати безперервно, щоб домогтися потрібних їм результатів. Причому це стосується не тільки створення своєї компанії, але і побудови кар'єри. Одна мати-одиначка з Лондона змогла подолати бідність і досягти процвітання для себе та свого сина, інформує Ukr.Media.

Життя Кейт Менсфілд важко назвати райдужним. У 40 років ця жінка залишилася без підтримки чоловіка. Вона була змушена жити в одному з гуртожитків Лондона і не мала жодних шансів поліпшити якість свого існування.

Кейт завершила навчання в університеті та знайшла роботу у засобах масової інформації. Вона навіть знімалася в епізодичних ролях у кіно. Життя її протікало цілком помірно, але потім було звільнення.

Як кажуть, біда прийшла не сама. Через деякий час хлопець покинув Кейт, і вона залишилася без жодних засобів до існування. Природно, жінка одразу ж почала шукати всілякі варіанти підробітку, але влаштуватися змогла тільки на неповну ставку. Грошей їй та її сину катастрофічно не вистачало.

Фінансові проблеми збільшувалися, і одного разу орендодавець просто виселив її на вулицю. Кейт оселилася у тимчасовому соціальному житлі. Однак умови життя там більше нагадували пекло.

Кейт Менсфілд вирішила не ставити хрест на собі, а боротися за своє щастя і щастя своєї дитини. Тоді жінка й почала марити бізнесом. Однак класичні ідеї ведення справ були нею відкинуті. Кейт чудово розуміла, що у неї просто не вистачить коштів для старту. Ось тоді-то вона і вирішила зайнятися коучингом. Жінка поєднала свою колишню роботу з умінням спілкуватися і зрозуміла, що на основі цього можна побудувати досить прибутковий бізнес.

Кейт Менсфілд зосередилася на просуванні власних курсів, що дозволяють людям швидше знайти партнера. Причому жінка створила сайт і почала самостійно його просувати. Вона розуміла, що не зможе оплачувати роботу досвідчених розробників, тому все робила самотужки.

Кейт зізналася журналістам, що її перший сайт вийшов досить непоказним. Однак вона зазначила, що краще хоч щось, ніж зовсім нічого, і продовжила роботу над збільшенням його функціональності. Жінка повідомила, що спочатку їй доводилося дуже багато вчитися. Нову інформацію вона практично відразу ж реалізовувала на практиці.

У перший рік справи фірми розвивалися досить важко. Клієнти були, причому більша кількість з них залишилися задоволені результатами навчання. Ось тільки про фірму ніхто нічого не знав. Кейт вирішила інвестувати гроші саме у рекламу. Вона вже могла переїхати з наданої їй соціальної кімнати у більш комфортну квартиру, але все-таки вирішила залишатися там, а зекономлені кошти вкладати у розвиток справи.

У інтерв'ю журналістам Кейт Менсфілд зазначає, що подібне рішення дозволило їй заощадити пристойну суму грошей і вкласти її у розвиток свого проєкту.

Поступово люди почали дізнаватися про бізнес. При цьому зростала й ефективність роботи. Кейт зазначає, що 92 % клієнтів, які пройшли навчання саме у неї, змогли протягом року знайти собі пару. Причому дуже багато жінок навіть досить успішно одружилися.

Зараз Кейт найняла команду досвідчених розробників і запустила оновлений сайт. Вона також вирішила просувати свої курси і через соціальні мережі. Кейт вважає, що саме за таким способом просування бізнесу лежить майбутнє. При цьому жінка зазначає, що вона відчуває непідробне щастя від усвідомлення того, що її праця дає можливість самотнім людям знайти собі пару.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *