7 вагомих приводів, щоб урізноманітнити своє життя заняттями флористикою

Слово "флористика" зазвичай асоціюється з назвою професії, але навчитися збирати букети можна просто для душі. Навіщо робити флористику своїм хобі і як це позначиться на інших сферах життя, ми розповімо нижче, інформує Ukr.Media.

Створення затишку

Навіть невеликий букет на столі може створити святковий настрій і перетворити родинну вечерю на маленьке побачення. Зараз такі радощі здаються особливо цінними. Чим більше люди проводять час вдома, тим сильніше хочеться оживити навколишній простір, наповнити його теплотою і затишком. Букет, що зібраний власноруч, — відмінний спосіб перетворити ці бажання на реальність.

Боротьба зі стресом

Створення букетів — заспокійливий медитативний процес. Щоб ще більше розслабитися і перепочити від щоденних турбот, можна підготувати матеріал для композиції самостійно. Наприклад, зібрати фактурні гілки і листя під час прогулянки на природі, а потім додати їх до квіткової композиції або посадити улюблені квіти на дачній ділянці, доглядати за ними і спостерігати за їх циклом життя.

Розвиток естетичної чутливості

Під час роботи з квітами розвивається надивленість, почуття композиції і розуміння основ колористики. Люди починають бачити естетику у простих речах. Світло, що мальовничо падає, незвичайне поєднання відтінків — краса скрізь, головне, навчитися її помічати.

Життя у сьогоденні

Флористика дозволяє звільнити голову від зайвих думок, виринути з нескінченної гонитви і перебувати у моменті. Швидкість життя постійно збільшується. І одна з причин цього — відмова від ручної праці. Люди дедалі частіше делегують рутинну роботу машинам: пралки, посудомийки, роботи-пилососи допомагають по господарству, але забирають можливість сповільнитися. Час, що звільнився, йде на розумову діяльність або поглинання інформації, а іноді на кілька таких процесів паралельно. Але можливості нашого мозку обмежені, і йому потрібна інформаційна розрядка. Це може бути медитація або заняття, яке дозволяє попрацювати руками і звільнити голову.

Розвиток креативності

Роботодавці обирають креативних співробітників. Так стверджує дослідження, опубліковане наприкінці минулого року. Крім вміння керувати людьми і навички вести переговори, підприємці хочуть бачити у майбутніх співробітниках креативність і гнучкість розуму. Йдеться не лише про творчі професії.

Те, що було актуальним вчора, сьогодні вже є застарілим. Доводиться постійно аналізувати ситуацію, шукати оригінальні шляхи вирішення завдань. Саме такі якості повинен поєднувати у собі креативний співробітник. А ще — не боятися висловлювати найбільш парадоксальні ідеї, виходити за межі традиційних схем, швидко вирішувати проблемні ситуації.

Розвиток дрібної моторики

Для розвитку дрібної моторики важливими є тактильні відчуття. Чутливість подушечок пальців збільшується, коли людина взаємодіє з різними за фактурою предметами. Доторкнутися до природних матеріалів після тривалої роботи за комп'ютером, наприклад, — кращий спосіб зняти накопичену втому і отримати натхнення.

Можливість висловити свої почуття

Флористика — мова, якою можна говорити по різні почуття: про любов, радість, гордість, тугу за рідною людиною. Це мова, якою неможливо збрехати.

Звичайно, флористика, як і будь-яке інше хобі, підійде не усім. Але якщо хочете додати у своє життя трохи творчості, поспілкуватися з природою і розслабитися після щоденних турбот — спробуйте. Можливо, вона стане вашим новим захопленням, а можливо, й любов'ю на усе життя.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *