У МОН спростували фейк щодо збору даних про учнів 2008 року народження

У МОН спростували фейк щодо збору даних про учнів 2008 року народження 20.05.2024 18:39 Укрінформ Лист, який поширюється у мережі, про те, що МОН і Міноборони нібито просять керівників закладів освіти зібрати дані про школярів 2008 року народження на виконання розпорядження уряду про затвердження порядку ведення Єдиного держреєстру призовників є фейком.

Про це у Фейсбуці поінформувала пресслужба МОН, передає Укрінформ.

"Мережею шириться лист, який нібито був підписаний заступником міністра освіти і науки України, де зазначено, що МОН спільно з Міноборони просять керівників закладів освіти зібрати дані про школярів 2008 року народження. Ніби на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку ведення Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов’язаних та резервістів". Це фейк. Міністерство не надсилало листа з таким змістом", – заявили у пресслужбі.

У міністерстві зазначили, що РФ регулярно проводить інформаційні операції у мережі і порадили людям ретельно перевіряти інформацію, звертатися до офіційних джерел, дбати про медіагігієну та бути пильними.

Як повідомлялося, у ЦПД поінформували, що російські канали поширюють фейк про те, що ЗСУ начебто заблокували евакуацію цивільних з Вовчанська.

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *